Kurzy

Smile Smile Znaková řeč pro batolata - Baby Signs

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče? Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit.

1) Seminář pro rodiče (cca 2 hodiny)

cena kurzu podle vybraných pracovních materiálů

 • 499 Kč (pracovní sešit a přehled znaků s magnetem na lednici)
 • 699 Kč (přehled znaků s magnetem na lednici, video, pracovní listy, DVD pro děti, průvodce pro rodiče, videoslovník)
 • termín: úterý 27.11. 13-15h

2) Kurzy znakování se zpěvem a hrou pro děti

 • kurz má 6 lekcí - lekce 45 minut, cena za lekci 120 Kč + materiály: 300 Kč (zpěvník a CD), nebo 1000 Kč (zpěvník, CD, 2x leporelo, laminovaný soubor znaků, plyš. taška s obrázkem medvídka BeeBo
 • termín: na dohodě
3) Šikulky bez plenky
 • vhodné pro děti od 1 roku do 3 let
 • počet lekcí: 1
 • délka lekce: 90 min
 • cena: 150 kč
 • zaměření kurzu: odstranění potřeby používat plenky
 • doplňující materiály: sada materiálů k této metodě obsahuje knihu průvodce pro rodiče "Hurá na nočník", video pro děti "Jsme šikulky bez plenky" a dřevěnou vlakovou píšťalku - cena 419 kč (= méně než 2 balíky plenek)
 • termín: na dohodě

Na kurzy znakování i seminář je možné se registrovat přímo na https://rcmysak.webooker.eu/ nebo na tel. 723 589 614

další info o kurzech a materiálech pro znakování na www.babysigns.cz

 

Smile Smile Kurz Péče o dítě

Kurz je určený pro těhotné, ale i pro nastávající babičky, tatínky, au-pair a je zaměřený na novorozence a kojence, který vám dá spoustu praktických rad v péči o dítě. Manipulace s dítětem je každodenní záležitostí a jistě je třeba se zamyslet nad tím, zda je prováděna správně. Máte-li už miminko, můžete si ho vzít s sebou.

Osnova kurzu: vývoj kojence, manipulace s dítětem, přebalování, kojení, koupání ve vaničce a v kyblíku, masáž, cestování, pomůcky na doma, výbavička pro miminko, Baby Signs

termíny: na vyžádání

školící centrum InGarden Praha - Strašnice

cena: 555 Kč/ 3 hodiny


Smile Smile Kurz jemné motoriky - Šikulky

Šikulky je kroužek, v němž děti se cvičením začínají již od 18 měsíců a pokračují až do předškolního věku. Jsou rozděleny do skupinek podle věku a schopností. Nejde o výtvarný kroužek, jak by se mohlo na první pohled zdát. Děti trénují navlékání korálků, modelují, pracují s papírem, vymýšlejí různé skládanky, zkrátka všechno, co nějakým způsobem rozvíjí jejich prstíky, aby byly šikovnější. Každá lekce je zaměřena na jinou oblast a děti se vždy těší, co nového budeme tvořit. Své výrobky si pak šikulky odnesou domů pochlubit se rodičům. Nevěřili byste, že rok a půl staré dítko zvládne vzít do ruky jehlu a nit a kousek ušít. Opravdu to jde, protože děti mají velkou snahu, chtějí úkol zvládnout. V odpovídajících podmínkách a pod dohledem dokážou všechno. Rozvoj jemné motoriky znamená rozvíjení jemných pohybů, jejich koordinace, zlepšení celkové pohyblivosti a obratnosti. Dítě se zdokonaluje v manipulaci s předměty, včetně pohybů rukou a prstů, ale i očních pohybů například při čtení. Porušená motorika často vede k poruše vývoje řeči. Také proto je procvičování jemné motoriky tak důležité pro správný vývoj dítěte.

Nákup pomůcek na šikulky byl realizován ve spolupráci s nadačním fondem Tesco v projektu Vy rozhodujete, my pomáháme - konkrétní akce - didaktické pomůcky na rozvoj jemné motoriky a logického myšlení dětí

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích

cena: 800 Kč/ 10 lekcí

termín: čtvrtek v 17:00 pro děti 18 měsíců - 3 roky

v 16:00 pro děti 3 - 7 roků

 

Smile Smile Kurz první pomoci KIDS

Ve spolupráci se školícím centrem IN GARDEN probíhají v naší herničce kurzy první pomoci KIDS zaměřené na kojence a děti. Kurz je určený zejména pro maminky, tatínky, au-pair, chůvy, babičky, dědečky a těhotné. Kurz je zaměřený na problematiku dětských úrazů a rozpoznání nemocí a jejich řešení, v době kurzu je možnost zajistit hlídání dětí - dopředu prosíme dohodnout.

termín: plánujeme na podzim

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích

cena: 550 Kč/ 3 hodiny

 

Smile Smile Kurz hudební školy Yamaha

Telefon: 602 863 506

Největší zájem je o kurzy pro malé děti, HŠ YAMAHA je tu ale pro všechny bez rozdílů věku a nadání. Děti jsou ve skupinách od 4 měsíců, od 1,5 roku a od    4 let. Systém škol má jednotný koncept, vlastní materiály, certifikované lektory. Tradice Hudebních škol YAMAHA sahá až do roku 1954 do Japonska,            v současné době je oblíbená po celém světě, a navštěvuje ji 700.000 žáků. Cílem je zprostředkovávat lidem hudební zážitky a sdílet je s ostatními, společné "muzicírování" dá vašemu životu další nevšední rozměr. Pro děti jsou kurzy HŠ YAMAHA přirozenou všestranně rozvíjející aktivitou

Lepší než všechna slova, je přijít si hodinu nezávazně vyzkoušet. Na webových stránkách najdete rezervační systém, kde se zaregistrujete do kurzu, aby o Vás lektorka věděla. Dále tam najdete podrobný popis aktivit - které škola nabízí, města a pobočky - kde škola působí, fotogalerii - pro Vaši lepší představu :-) Těšíme se na Vás!

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích

Termín: středa 9:00 a 10:00

www.hudbaproradost.cz

Smile Smile Kurzy plavání v sekci plavání

Fotogalerie

Přihláška na plavání

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 11 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614
porodní asistentka 724 239 932
herna RC Myšák 723 589 614