Plavání

Podzimní kurz 9-12/2020 - Neratovice

 • začátek kurzu středa 9/9 a pátek 11/9
 • 310 kč /lekci (14 lekcí ... cena za kurz 4.340 kč)
 • nahradit si můžete každou omluvenou lekci
 • konec kurzu 16/12 a 18/12
 • pro děti 1-10 let

 

PRO HOLČIČKY -  Kurz plavání pro mořské panny (termíny a ceny viz kurz plavání Neratovice)

Sní vaše dcera o tom, že by se chtěla alespoň na chvíli stát mořskou pannou? U nás se může naučit plavat a potápět se jako mořská panna. Předpokladem účasti na kurzu jsou dobře zvládnuté plavecké základy. Tato aktivita má významný přínos pro zdravé držení těla, rozvoj pohybového aparátu a správné dýchání. Pro kurz mořská panna potřebuje: plavky, plavecké brýle, monoploutev a pokud možno i kostým.

Kurz plavání Brandýs nad Labem - fakultní bazén 10/2020 - 1/2021

 • začátek kurzu čtvrtek 3/9
 • 260 kč /lekci
 • každou omluvenou lekci je možné nahradit v Neratovicích
 • pro děti 4-10 let

 

V případě zájmu, prosím, kontaktujte Janu 723 589 614. Nabízíme 50% slevu na kurz plavání pro sourozence.
V Čelákovicích kurz neotvíráme.

50 % sleva na všechny kurzy plavání pro sourozence !!!
Možnost nastoupit do rozjetého kurzu!

 

Přihláška on-line na plavání v úvodu vlevo na stránce 

Pasivní adaptaci na vodní prostředí si děti přinášejí na svět již z prenatálního prostředí, a proto je pohyb ve vodě pro většinu z nich příjemný.

 

Dítě již od dvou týdnů věku dokáže plavat doma ve vaně pod vedením zkušené lektorky kojeneckého plavání. Rádi přijdeme až k Vám domů a seznámíme Vás se základy kojeneckého plavání, potápění a masáže. Zkušenosti získané pod odborným vedením využijete při každodenní koupeli Vašeho dítěte, které získá vztah k vodě, zlepší si fyzickou kondici a otužilost.

 

Cílem plavání kojenců a batolat je dát dítěti především radost z pohybu ve vodě. Plavání je výbornou zdravotní prevencí, při které dochází ke správnému usměrňování psychomotorického vývoje a lze tak pomáhat při rehabilitaci motorických vad od nejútlejšího věku dítěte. Kromě toho, že pohyb prospěje jeho fyzickému vývoji, upevňuje se také citové pouto mezi Vámi.

 

Děti od jednoho roku do tří let pak mohou plavat v doprovodu rodičů v bazénu a od 3 let již děti můžou plavat sami, bez rodiče. Formou her se učí potápět, skákat do vody a komunikovat s ostatními dětmi. Plavecké kurzy probíhají jedenkrát týdně a jejich náplň je přizpůsobena věku a stupni vývoje dítěte.

Kurzy plavání jsou třikrát do roka a to zimní kurz (leden-březen), jarní kurz (duben-červen), podzimní kurz (září-prosinec).

 

Plavání již od 2 týdnů věku dítěte


Již od 2 týdnů věku může vaše děťátko plavat.

Vzhledem k tomu, že voda v bazénu nedosahuje kvalit pro novorozence - můžete své miminko učit plavat doma ve vaně. Pod vedením naší zkušené lektorky se naučíte základům kojeneckého plavání, potápění a masáže. Pokud budete mít zájem zavolejte co nejdříve 723 589 614.

Cena jedné návštěvy 400,- Kč (plus doprava k vám z Neratovic)

Kurzy plavání v bazénu

Neratovice - Čelákovice


Pro kojence a batolata od roka do 10 let v Neratovicích. Kurzy mají 10 lekcí, jednotlivá lekce trvá zhruba 25 až 30 minut pobytu ve vodě podle zdatnosti a také nálady dítěte. Lekce probíhají formou her, naučíte se, co všechno můžete s vaším drobečkem ve vodě podnikat.V případě nemoci je po dohodě s instruktorkou možné nahradit zameškané lekce.

Bazén Neratovice

 • teplota vody v malém bazénu 30°C

 • teplota vody ve velkém bazénu 27°C

 • možnost nahradit každou omluvenou lekci

 • cena 310,- Kč / 1 lekce x počet lekcí v kurzu

 • lekce středa a pátek od 13:00 do 16:00 hod

 • jedna lekce 30 minut

  


JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ PLAVÁNÍ

 


vyplnit přihlášku na plavání on-line v úvodu webových stránek vlevov případě, že byste rádi plavali s děťátkem vaší kamarádky, protože jezdíte společně autem na bazén, nebo jen proto, že chcete, aby děti byly spolu a nebo máte děti dvě a rádi byste, aby plavaly souběžně, ihned po sobě a nebo s menší přestávkou a nebo snad víte, že ve středu jezdíte k babičce a tak rozhodně nemůžete chodit plavat, napište nám to prosím do přihlášky, pokusíme se k těmto informacím přihlédnout hned při rozřazování dětí do skupinek. Děkujeme za pochopení.  Pro sourozence platí speciální  cena - 1.dítě plná cena, 2. a další děti 50% sleva.Platba kurzovného převodem na účet čislo: 228 714 368/0600

do poznámky: jméno vašeho dítěte/ bazén Neratovice N nebo B jako Brandýs


Částku za kurzovné najdete v sekci ceny

již jste přihlášeni a budete čekat na info o čase plavání, které Vám pošleme emailem, případně SMS, prosím pečlivě si pročtěte provozní řád bazénu. Provozní řád najdete o pár řádek níž na této stránce.

přijdete ve správný den a čas na lekci plavání :), těšíme se na Vás a Vaše dítko

Neratovice: středa a pátek 13:00 – 16:00 hod
(provozní řád bazénu Neratovice)


Brandýs: čtvrtek 17:00 - 18:00 hod

Fotogalerie

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 17 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614