Kurzy

Smile Smile Heřmánková pohoda

Nový zájmový kroužek heřmánková pohoda – určený pro děti 5 - 12 let

termín po dohodě s rodiči

Rychlé tempo dnešní doby může vyvolat stres a roztěkanost dokonce i u dětí. Dechová a relaxační cvičení pomohou dětem uvolnit se, vyčistit si hlavu a pozitivně se naladit. Tyto schopnosti totiž dětem budou užitečné nejenom v dětství a dospívání, ale hodit se jim budou i při náročných zkouškách v životě. Lépe jim pak půjde soustředění a všímavost. I když se vám může zdát pro neposedné děti nevhodná, opak je pravdou.

 

Smile Smile Znaková řeč pro batolata - Baby Signs

Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče? Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit.

Seminář pro rodiče online:

http://www.babysigns.cz/kurzy/online-kurz-znakovani-baby-signs/?a_box=3qsxnss3

Objednání pracovních materiálů:

http://www.babysigns.cz/eshop/baby-signs-materialy-online/?a_box=3qsxnss3

další info o kurzech a materiálech pro znakování na www.babysigns.cz

 

Smile Smile Kurz Péče o dítě

Kurz je určený pro těhotné, ale i pro nastávající babičky, tatínky, au-pair a je zaměřený na novorozence a kojence, který vám dá spoustu praktických rad v péči o dítě. Manipulace s dítětem je každodenní záležitostí a jistě je třeba se zamyslet nad tím, zda je prováděna správně. Máte-li už miminko, můžete si ho vzít s sebou.

Osnova kurzu: vývoj kojence, manipulace s dítětem, přebalování, kojení, koupání ve vaničce a v kyblíku, masáž, cestování, pomůcky na doma, výbavička pro miminko, Baby Signs

termín po dohodě

školící centrum InGarden Praha - Strašnice

cena: 600 Kč/ 3 hodiny


Smile Smile Kurz jemné motoriky - Šikulky

Šikulky je kroužek, v němž děti se cvičením začínají již od 18 měsíců a pokračují až do předškolního věku. Jsou rozděleny do skupinek podle věku a schopností. Nejde o výtvarný kroužek, jak by se mohlo na první pohled zdát. Děti trénují navlékání korálků, modelují, pracují s papírem, vymýšlejí různé skládanky, zkrátka všechno, co nějakým způsobem rozvíjí jejich prstíky, aby byly šikovnější. Každá lekce je zaměřena na jinou oblast a děti se vždy těší, co nového budeme tvořit. Své výrobky si pak šikulky odnesou domů pochlubit se rodičům. Nevěřili byste, že rok a půl staré dítko zvládne vzít do ruky jehlu a nit a kousek ušít. Opravdu to jde, protože děti mají velkou snahu, chtějí úkol zvládnout. V odpovídajících podmínkách a pod dohledem dokážou všechno. Rozvoj jemné motoriky znamená rozvíjení jemných pohybů, jejich koordinace, zlepšení celkové pohyblivosti a obratnosti. Dítě se zdokonaluje v manipulaci s předměty, včetně pohybů rukou a prstů, ale i očních pohybů například při čtení. Porušená motorika často vede k poruše vývoje řeči. Také proto je procvičování jemné motoriky tak důležité pro správný vývoj dítěte.

Nákup pomůcek na šikulky byl realizován ve spolupráci Středočeského kraje a s nadačním fondem Tesco v projektu Vy rozhodujete, my pomáháme - konkrétní akce - didaktické pomůcky na rozvoj jemné motoriky a logického myšlení dětí

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích

cena: 1200 Kč/ 12 lekcí

termín: 1 - 3 /2022

 

 

Smile Smile Kurz první pomoci KIDS

Ve spolupráci se školícím centrem IN GARDEN probíhají v naší herničce kurzy první pomoci KIDS zaměřené na kojence a děti. Kurz je určený zejména pro maminky, tatínky, au-pair, chůvy, babičky, dědečky a těhotné. Kurz je zaměřený na problematiku dětských úrazů a rozpoznání nemocí a jejich řešení, v době kurzu je možnost zajistit hlídání dětí - dopředu prosíme dohodnout.

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích,  v době covidové kurzy online

termín po dohodě

cena: 600 Kč/ 2 hodiny

 

Smile Smile Kurz sebeobrany pro ženy

Víte, co dělat, když vás někdo obtěžuje, přepadne.... ? To se dozvíte, když přijdete :):)

Z

základní principy:
- způsob co nejvíc škody v co nejkratším čase
- přejdi z obrany do útoku v co nejkratším čase
- použij veškeré dostupné prostředky k získání výhody...

Počet míst omezen kapacitou prostoru, nutná rezervace!

hernička ve Společenském domě v Neratovicích

termín po dohodě

cena: 600 Kč/ 2 hodiny


Smile Smile Kurz hudební školy Yamaha

Telefon: 602 863 506

Největší zájem je o kurzy pro malé děti, HŠ YAMAHA je tu ale pro všechny bez rozdílů věku a nadání. Děti jsou ve skupinách od 4 měsíců, od 1,5 roku a od    4 let. Systém škol má jednotný koncept, vlastní materiály, certifikované lektory. Tradice Hudebních škol YAMAHA sahá až do roku 1954 do Japonska,            v současné době je oblíbená po celém světě, a navštěvuje ji 700.000 žáků. Cílem je zprostředkovávat lidem hudební zážitky a sdílet je s ostatními, společné "muzicírování" dá vašemu životu další nevšední rozměr. Pro děti jsou kurzy HŠ YAMAHA přirozenou všestranně rozvíjející aktivitou

Lepší než všechna slova, je přijít si hodinu nezávazně vyzkoušet. Na webových stránkách najdete rezervační systém, kde se zaregistrujete do kurzu, aby o Vás lektorka věděla. Dále tam najdete podrobný popis aktivit - které škola nabízí, města a pobočky - kde škola působí, fotogalerii - pro Vaši lepší představu :-) Těšíme se na Vás!

Myšákova hernička ve Společenském domě v Neratovicích

Termín: středa 10:00 - 10:45 první krůčky 1 (děti 1,5 - 2,5 roku)

11:00 - 11:45 první krůčky 2 (děti 2,5 - 3,5 roku)

čtvrtek 16:00 - 16:45 první krůčky 3 (děti 3,5 - 4,5 roku)

16:50 - 17:35 rytmické krůčky (děti 4-6 let)

www.hudbaproradost.cz

Smile Smile Kurzy plavání v sekci plavání

Fotogalerie

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 15 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614