Cvičeníčko

Cvičení NERATOVICE s Janou v Myšákově herničce

Cvičení miminek od 3 měsíců do 24 měsíců a dětí 2 - 4 roky

  • lekce trvá 30 min
  • 3 kurzy do roka leden-březen, duben-červen a září-prosinec
  • děti jsou rozřazeny do skupinek podle věku a schopností
  • jedna lekce 100,- Kč
  • přihlášení vyplněním on-line přihlášky na cvičení a já se Vám ozvu ... 723 589 614 Jana
  • kurzovné můžete poslat na účet 228 714 368 / 0600 (do poznámky uvést jméno dítěte/cvičení) nebo zaplatit v hotovosti na 1.lekci
  • přihlásit se můžete i v průběhu kurzu ... :)
kurz 1-3/2022
začátek - 3. ledna
konec - 1. dubna
kurz 4-6/2022
Vzhledem k proběhlým a zároveň k nastávajícím státním svátkům se nám trochu "rozhodily" původně pěkně sjednocené datumy začátků a konců kurzů. Proto jarní kurzy mají v různých dnech jiné počty lekcí v kurzu a mohou začínat různě v průběhu dubna. Cena za lekci však zůstátá stejná 100 kč. Informujte se proto o začátku kurzu a kolik zaplatit za jarní kurz. Děkujeme za pochopení.Fotogalerie zde

Pro vaše dítě je pohyb základní fyzickou a psychickou potřebou. Díky cvičení se podporuje vývoj kostry, svalů a zlepšují se fyziologické funkce. Dítě si osvojuje správné držení těla a jeho pohyby se stávají koordinovanější a ladnější. Věřte, že cvičení působí na kladné citové naladění vašeho dítěte, po úspěšném zvládnutí cviku má radost a jeho  sebevědomí roste. Cvičením v kolektivu se vaše dítko učí přizpůsobovat se ostatním dětem, naučí se ohleduplnosti, nemůže neustále uplatňovat jen sám sebe, ale musí dát možnost seberealizace i jiným dětem. Děti si trénují paměť a rozšiřují slovní zásobu.

Jak naše cvičeníčko probíhá?

Skupinky dětí jsou rozděleny podle věkových kategorií. Lekce trvá zhruba 30 minut. Déle již děti v tomto věku neudrží pozornost. Lekce probíhají pod odborným vedením a zaměřují se na správné držení těla, procvičení a protažení všech svalů. Náplní lekce jsou cviky přirozené, zdravotní, cviky rovnováhy a odvahy,  pohybové hry, tanečky.
Vše probíhá nenásilnou formou hry, zpíváme si a odříkáváme říkanky.

Co si s sebou přinést na cvičeníčko?

Pro děti do devíti měsíců vezměte s sebou deku nebo plínu na které bude vaše miminko ležet, obuv na přezutí a dostatek pitíčka nejen pro vaši ratolest, ale i pro sebe a hlavně spoustu energie.

Je-li vaše dítě stydlivé, plaché (může tento stav trvat i po dvou nebo třech návštěvách), rozhodně se toho nelekejte. Děti se naučí spoustě věcí při pouhém pozorování, však ony se přidají nebo budou cvičit s vámi doma v soukromí!

Vaše dítě uvítá možnost pravidelného kontaktu s ostatními dětmi a vy nasbíráte spousty nových podnětů pro hry a cvičení při rodinných hrách.

Fotogalerie

Kdo je on-line

Právě připojeni - hostů: 13 

Rychlý kontakt

E-mail: info@rcmysak.cz

plavání a cvičení 723 589 614


herna RC Myšák 723 589 614