723 589 614 info@rcmysak.cz

Miniškolička

Miniškolička probíhá každé úterý a čtvrtek dopoledne. Je určena dětem od 1,5 roku do 4 let.

Miniškolička

Miniškolička je dopolední program pro děti bez rodičů ve věku od 18 měsíců do cca 4 let věku.

Příchod je 8:30 – 9:00 a vyzvednutí dětí v 11:30 hodin.

Program je přizpůsoben věku skupinky a za dopoledne toho děti stihnou v naší miniškoličce opravdu hodně. Hrajeme si, cvičíme, zpíváme, čteme si z knížek a vždy si něco hezkého vyrobíme v našem kreativním koutku.

S sebou je třeba (podepsaná) lahev s pitím, svačina, náhradní oblečení a případná náhradní plínka.

Nepodařilo se vám umístit dítko do školky? Chcete, aby si po troškách zvykalo na kolektiv, nebo vaší absenci? Potřebujete si nakoupit, něco zařídit, uklidit, nebo jen chvilku vydechnout?

Hlídacími tetami jsou lektorky cvičení či kreativních tvořivých kroužků, ale především maminky, které si poradí s plínkami i ještě nemluvícím batoletem. Nebojte, vaši pokladi jsou tak v opravdu dobrých rukách.

Jak se příhlásit do Miniškoličky?

V případě, že jste již zaregistrovaným klientem RC Myšák, stačí provést platbu a do poznámky uvést jméno dítěte, školička. Jakmile připíšeme příslušné kredity do vašeho účtu, můžete si rezervovat v kalendáři požadovaný termín miniškolky.

Noví zájemci: Pro zařazení do seznamu zájemců o miniškoličku je třeba vyplnit online přihlášku/rezervační formulář do systému Auksys. (Vyplňujete přihlášku na dítě, své údaje uvádíte do kolonky jméno matky/otce.)

Na konci rezervačního formuláře zaškrtnete v nabídnutých aktivitách zájem o miniškoličku.

Pro přihlášení dítěte na konkrétní den je potřeba využít kalendář a událost miniškoličky ve vašem auksys profilu. Jakmile vám na základě platby načteme v systému kredity, můžete si rezervovat místo ve školičce i na týdny dopředu.

Požádejte si hlídací tetu také o přidání do školkové skupiny na messengeru, abyste nepřišli o žádné aktuální informace a fotodokumentaci vašich skvělých, hrajících si, dětí.

 

 

Jakým způsobem provést platbu?

Platbu, prosím, proveďte na účet ve výši:
390 Kč za jednorázový vstup,
nebo využijte možnost výhodného balíčku
3000 Kč 10 vstupů (1 vstup = 300 Kč)

Na základě vámi zvolené výše platby, vám v systému naskočí kredity na zaplacený počet školiček. (Pošlete-li 780 Kč, otevře se vám možnost zarezervovat 2 školky.)

Kredity mají platnost 3 měsíce od připsání.

Pokud termín zarezervujete a zjistíte, že nemůžete přijít, lze tento termín omluvit, nejpozději však do 17 hodin předchozího dne.

Kredit tak můžete využít na jiný termín miniškoličky. Při neomluvené neúčasti, nebo pozdě omluvené, vám kredit propadá.